fbpx

1. Скільки людей виконує вашу роботу?

2. Чи потребує ваша робота контакту з іншими людьми?

3. Чи доводиться вам у ході роботи створювати щось, чого раніше не було? Ваша робота вимагає від вас оригінальних ідей?

4. Фух! Закрили кілька важливих проєктів на роботі. Можна відправитися у відпустку, куди поїдете?

5. Ви отримали на роботі бонус $1 000, що ви з ним зробите?

6. Чи маєте ви якесь хобі?

7. Як часто вам доводиться працювати зі штучним інтелектом/нейромережами?

8. Відправилися у відрядження, де у вас на безлюдній дорозі зламалась автівка: що будете робити?

Час для змін

Можливо, вже скоро з’явиться робот, який зможе виконувати частину вашої роботи. Спочатку йому скоріше за все не довірять всі процеси, але далі він може стати повноцінним працівником. Цього не варто боятися, краще допоможіть дітям оволодіти актуальними навичками, з якими жоден з роботів не буде страшним.

Навчайте ваших дітей вже зараз у центрі TUMO Kyiv, щоб вони розвинули комунікабельність, навички роботи у команді, жагу до пізнання нового, а також були сміливими в оволодінні новітніми технологіями, які скоро стануть незамінними.

Будьте напоготові

Справді, деякі навички вашої роботи легко автоматизувати, але більшість з них потребує втручання людини. А щоб це не змінилося у майбутньому, радимо вже зараз підготуватися та розвинути у дитині актуальні навички.

У центрі TUMO Kyiv підлітки розвивають комунікабельність, навички роботи у команді, жагу до пізнання нового, а також стають сміливими в оволодінні новітніми технологіями, які скоро стануть незамінними.

Нема про що турбуватися

Ви працюєте на роботі, яку важко автоматизувати, тому навряд чи роботам вдасться оволодіти цією спеціальністю. Загалом, роботи — це всього лише частина технологічного прогресу, як колись автомобілі чи комп’ютери. Можливо, ваша дитина стане новим Марком Цукербергом, але створивши не Facebook, а якусь суперову роботизовану систему.

Допоможіть їй розвинути власні інтереси. Наприклад, у центрі TUMO Kyiv підлітки освоюють комунікабельність, навички роботи у команді, жагу до пізнання нового, а також стають сміливими в оволодінні новітніми технологіями, які скоро стануть незамінними.

Share your Results:

Quiz by Na chasi