fbpx
0%

👽 Ви стали першою людиною, що може поспілкуватися з прибульцями. Що скажете?

😱 Вас посадили на 10 год тюрми (або 9). Що ви накоїли?

🤩 Уявіть, що ви можете зустрітись з будь-якою людиною у світі. Хто б це був?

🕺🏼 Закінчилась пандемія (нарешті!) і ваші друзі покликали вас на вечірку. Що ви плануєте вдягнути?

😤 Ви їдете в автобусі й вам наступили на ногу. Ваша реакція?

🎧 Яка з наведених пісень вам подобається найбільше?

🤔 Якби ви були харчовим продуктом, чим ви були б?

🤓 Ви отримали Шнобелівську премію. За що?

🚗 Ви виграли автівку, можете обрати будь-яку. Що візьмете?

🤪 Одного ранку, прокинувшись од неспокійного сну, Грегор Замза побачив, що він обернувся на…

🤑 Ви знайшли 1000 гривень на вулиці. На що витратите?

🤤 Надворі ллє як з відра, тож сьогодні залишаємося вдома. Яку замовите їжу?

[:ua]Який ви стримінговий сервіс?[:]
Ви — Netflix

Від космічної програми Зімбабве до впливу місячних затемнень на нерест лосося — ви можете підтримати будь-яку тему для розмови та знайти підхід до кого завгодно. Ваші алгоритми вгадують побажання співрозмовників з точністю 97% — так само як і Netflix. «Душа компанії» — це про вас.
Ви — Spotify

У лабіринтах вашого внутрішнього світу можна знайти безліч цікавезних речей, чого від вас зовсім не очікують, адже розкриваєтеся ви не одразу, надаючи перевагу усамітненню разом з улюбленою музикою. А ще ви часто запізнюєтеся на зустрічі — так само як Spotify запізнився з виходом в Україні.
Ви — Apple Music

Новий заклад у центрі міста, нова колекція модного дизайнера та навіть новий танець у TikTok — здається, на планеті нічого не може відбутися без вашої у цьому участі. Активний спосіб життя на вістрі трендів — це про вас, а плейліст «Завтрашні хіти» — ваш улюблений розділ на Apple Music.
Ви — Disney+

У вашому домі не залишилося місця, бо все заставлено колекційними фігурками та настільними іграми. Ви часто поринаєте в уявні світи, які і стали джерелом вашої креативності. Ваше захоплення викликає заздрість у всіх, в кого тривалість концентрації уваги знаходиться на рівні карася. Колись ви точно створите свій кіновсесвіт — набагато кращий за діснеївський Marvel.
Ви — Takflix

Ваші смаки доволі специфічні. Оточуючі не завжди розуміють, що саме ви хочете сказати, але це завжди доволі цікаво, тому ваш публічний образ балансує між «генієм» та «що?». Ви любите підмічати деталі і завжди підтримуєте всіх, хто має відчуття прекрасного — зовсім як Такфлікс підтримує молодий український кінематограф.
Ви — PornHub

Якщо в новинах з’являється заголовок на кшталт «Молода людина голою пробігла Хрещатиком з плакатом “Брітні — волю!”», це, швидше за все, про вас. Оточуючі вже звикли до ваших постійних жартів нижче пояса та, чесно кажучи, їх обожнюють. Немов PornHub, ви знаєте струни, за які варто смикати, аби всім навколо стало добре. І це прекрасно!

Share your Results:

Quiz by Na chasi